Blogi

MEIE VÄIKE LUGU

Me räägime Teile loo kuidas sündis ONOUT SHOP ja miks poele sai just selline nimi. Ühel ilusal päeval saime kokku vanemate kolleegidega, ning jutt läks kuidagi kasutatud sülearvutite ja tehnika peale. Et paljudes riikides on komme osta uusi tooteid kui tuleb uus mudel jn, et miks ei pruugita oma täiesti korras seadet lõpuni, mille eest on ka makstud.  Kuna meil oli varasemalt sidemeid Teise ringi läptoppide müüatega, siis otsustasime teha e-poe.

Paljud vanemad inimesed mainisid meile, et internetist on nii raske tellida ja ebamugavalt kaua peab mööda linke kolama jne, seega võtsime kohe oma missiooniks teha väga-väga lihtsasti hoomatav e-pood.

Te ei pea isegi kasutajat tegema kui Te oma arveid ei taha talletada kuhugile keskkonda peale e-maili. Meie pood on tehtud eesmärgiga hoida kliendi aega kokku ja pakkuda võimalikult korralike sülearvuteid mis on mõeldud teiseks ringiks. Tegemist on kasutatud äriklassi arvutitega mis on oma ehituselt juba niivõrd kvaliteetsed, et isegi teisel ringil peavad arvutid vastu väga-väga kaua ja julgeks isegi väita kauem kui tava klassi kuuluv arvuti uuena. Ärge kartke kasutatud tehnikat, olge loovam ja mõelge, et Te ju saate vähema raha eest sama kiiruse ja kvaliteetsema mudeli kui ostate poest 600-800€ tavaklassi mudeli. Kõik ONOUT tooted on läbinud põhjaliku kontrolli ja saanud puhastuse, uued pastad kiipidele ja uued tarkvarad peale. Lisaks kõigele anname me garantii kliendile.

ONOUT nimi sündis täpselt nii, et kuna plaan oli teha võimalikult lihtsasti hoomatavat e-poodi, mis hoiaks kokku ka aega sellest tuli ka nimi ONOUT. ON OUT küll tähendab tõlkes „Välja“, aga kui võtta neid kahte sõna eraldi siis tähendab see Sisse ja Välja, ehk siis kiirust. Me ei pea oma väärtuslikku aega kulutama arvuti otsimisele ja platvormidel või e-poes orienteerudes. Me saame väga lihtsalt esitada tellimuse, maksta kas pangalingi või Liisi ID järelmaksuga, ning oodata oma kaupa, mis tuuakse Teile Tasuta koju kätte.

Meie kaup on pakendatud just läpptoppide jaoks välja töötatud pehmendustega karpides, seega Te ei pea muretsema, et kaup saab transpordi käigus kahjustada. Lisaks sellele kleebime karpidele peale õrna toote tähise, või siis kullerile kaupa üle andes mainime, et antud kasti peale midagi ei pandaks. Meie heaks koostööpartneriks on OSC kuller, kes on kiire ja võtab enamasti kauba samal päeval peale kui tellimus on tehtud enne kella 14.00-i.

Meie eesmärgiks on taaskasutada korralikku tehnikat, et maailm oleks puhtam. Me usume, et pooltäis jooki, liimipütti, bensu kanistrit jne, ei tasu kohe kõrvale heita ja haarata käsi kohe uue järgi. See on sama nagu visata ära pooltäis akuga telefon, me ju taaskasutame akut, ning laeme selle uuesti täis. Lõpetuseks soovime Kõikidele oma tulevastele Klientidele head Taaskasutamist ja tõsiselt Respektime me rohkem inimest kes taaskasutab kui inimest kes ostab iga uue mudeli väljudes endale uue, ning vana jätab soiku. Lõppude-lõpuks võiksid meie lapselapsed mängida rohelisel murul. Soovime Teile kõike paremat!!!