Blogi

Kasutatud sülearvutid jaotuvad klassideks A+, A, B, C, D

Mida see kõik tähendab?

Kasutatud sülearvutid jagunevad kvaliteedi klassidesse, antud tähised tähendavad kasutusjälgi, meie e-pood müüb ainult A+, A ja B klassi sülearvuteid, ning iga toote juurde on ka lisatud vastav märgis.

Märgiste tähendused

A+ märgis tähistab seda, et müüdav arvuti on praktiliselt uueväärne, arvutil ei esine kriime ja korpus ja tehnika on väga korralik. Teda on kasutatud kas demotootena mõnes kaupluses või siis vähesel määral mõnes ettevõttes.

A tähis tähistab toodet mis on samuti vähe kasutatud ja esineb mõni üksik kriim, aga ei pruugi. Reeglina on tuvastatav lähema vaatluse korral. Tooted ja tehnika on ikkagi väga hea ja korralik.

B tähis tähendab, et toodet on mõnevõrra rohkem tarbitud ja esineb minimaalseid kasutusjälgi. Enamasti võivad olla tochpadil ja korpusel jäljed näha, aga seda ka lähemal läbivaatlusel. Ka hinna poolest on B klassi tooted odavamad, ning sobivad kasutajale kelle jaoks ei ole välimus prioriteet number üks, ning kasutusvaldkond on kas siis auto garaaz kus tehakse diagnostikat, noorele kasutajale kes on ehk asjadega natuke hooletum jne.

Meie e-pood ei müü C ja D klassi tooteid, kuna neid tooteid on tarbitud rohkem, ning esineb märgatavaid kulumisjälgi ning ei saa alati kindel olla, mis seisukorras on tehnika korpuse sees.

Kõik meie müüdavad tooted on läbinud müügieelse kontrolli ja on ära hinnatud vastavasse müügiklassi.